Доступність посилання

ТОП новини

Росія може припинити фінансування WADA – Мутко


Віталій Мутко

Москва може припинити фінансування Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA), якщо організація найближчим часом не відновить у правах Російське антидопінгове агентство (РУСАДА), заявляє міністр спорту Росії Віталій Мутко.

«Система-то ваша – WADA. І лабораторія, і РУСАДА – це ваші організації. Зараз тут працюють якісь іноземні експерти у РУСАДА, ми платимо колосальні гроші», – зазначив Мутко в інтерв’ю виданню «Р-Спорт».

У листопаді 2015 року WADA опублікувало доповідь про махінації в антидопінгової лабораторії у Москві. Слідчі агентства заявили, що вживання допінгів підтримується у Росії на рівні держави.

Після цього діяльність Московської антидопінгової лабораторії РУСАДА була припинена, а все вище керівництво самого агентства було відправлено у відставку.

У липні 2016 року WADA опублікувало ще одну доповідь про допінгові махінації у російському спорті, до яких, як стверджують в агентстві, була причетна ФСБ Росії. Після цього Міжнародний олімпійський комітет і спортивні федерації відсторонили від участі в Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро близько 100 російських спортсменів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG