Доступність посилання

ТОП новини

Деканоїдзе заявляє про відсутність «великого прориву» у розслідуванні вбивства Шеремета


Поліцейські на місці загибелі Павла Шеремета, 20 липня 2016 року

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявляє про відсутність на даний момент «великого прориву» у розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.

«Сьогодні зранку було заслуховування нових деталей. Я не можу зараз сказати, що є великий прорив, але є величезна рутинна робота, яку ми виконуємо», – сказала Деканоїдзе.

Вона наголосила, що, як і раніше, виступає проти розголошення деталей слідства будь-яким із правоохоронних органів, який бере участь у розслідуванні цього вбивства.

Минулого тижня генеральний прокурор Юрій Луценко заявляв, що у розслідуванні справи про вбивство Шеремета є серйозний прогрес, але він не є публічним.

Українська влада кваліфікує загибель Шеремета як умисне вбивство. У поліції повідомляли, що над розслідуванням обставин убивства журналіста працює 50 фахівців, основна версія загибелі Шеремета – його професійна діяльність. Як заявляв Луценко, експерти Федерального бюро розслідувань США вже надали українській стороні важливу допомогу в розслідуванні справи про вбивство журналіста.

Павло Шеремет – білоруський, російський та український журналіст телебачення, радіо і періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів російського телеканалу ОРТ, згодом – «Першого каналу». Останні п’ять років жив у Києві, працював в «Українській правді», а також на радіо «Вести».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG