Доступність посилання

ТОП новини

У ДПСУ підтвердили Радіо Свобода, що притулку просив дійсно Рословцев


Роман Рословцев у масці Володимира Путіна під час однієї з акцій протесту в Москві, архівне фото

Речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян підтвердив Радіо Свобода, що росіянин, який просить притулку в Україні, – дійсно активіст Роман Рословцев.

ДПСУ спершу називала прохача «відомим письменником», а імені не називала.

Раніше в неділю Державна прикордонна служба України повідомляла, що «на українсько-білоруському кордоні попросив політичного притулку відомий російський письменник та громадський діяч», який займався активною протестною діяльністю проти політичного режиму президента Росії Володимира Путіна.

За повідомленням ДПСУ, росіянин «звернувся до прикордонників Чернігівського загону із заявою щодо отримання статусу біженця на території України у зв’язку з політичним переслідуванням у Росії».

У Росії Роман Рословцев відомий тим, що понад десять разів виходив на акції протесту в центрі Москви в масці Володимира Путіна, за що його щоразу затримували. Рословцев заявляв, що таким чином намагався продемонструвати абсурдність статті 212.1 Кримінального кодексу Росії, що передбачає до п’яти років позбавлення волі за «неодноразове порушення порядку організації або проведення мітингів і зібрань».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG