Доступність посилання

ТОП новини

У Бразилії завершилася літня Олімпіада


Урочистою церемонією закриття в карнавальному стилі на стадіоні «Маракана» в Ріо-де-Жанейро завершилися 31-ші літні Олімпійські ігри. У першій на території Південної Америки Олімпіаді взяли участь понад 11 тисяч 300 спортсменів із 206 країн, а також команда біженців.

«Це була чудова Олімпіада в чудовому місті», – відзначив президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах, перш ніж згасло полум’я олімпійського вогню.

Губернатор Токіо Юрико Коїке отримав від президента МОК прапор – як символ, що наступна Олімпіада 2020 року запланована в Токіо.

Олімпіада не була зіпсована будь-якими серйозними інцидентами, дещо затьмарила спортивний захід ситуація навколо вживання допінгу росіянами.

Росія в підсумку посіла четверте місце в таблиці медалей слідом за США, Великою Британією та Китаєм, хоча майже 120 російських спортсменів були відсторонені від змагань внаслідок доповіді Всесвітньої антидопінгової агенції щодо підтримуваної державою системи вживання допінгу і приховування позитивних проб на наявність заборонених препаратів.

Церемоній закриття Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, 21 серпня 2016 року
Церемоній закриття Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, 21 серпня 2016 року

Українські олімпійці фінішували на 31-му місці в світі, маючи в активі 11 медалей: 2 золоті, 5 срібних і 4 бронзових медалі. Це найгірший виступ «синьо-жовтих» за всю історію участі збірної України в Олімпіадах.

XS
SM
MD
LG