Доступність посилання

ТОП новини

Суд дозволив слідчим відкрити банківський сейф Шеремета


Печерський районний суд Києва дозволив слідчим, які розслідують вбивство журналіста Павла Шеремета, відкрити його банківський сейф у київському відділенні «Сбербанку Росії». Про це йдеться в постанові суду, опублікованій у Єдиному державному реєстрі судових рішень України.

Суд також дозволив слідчим зробити копії документів, які зберігаються в банківському сейфі Шеремета.

У постанові суду зазначається, що суддя дав дозвіл на відкриття сейфа з документами у зв’язку з тим, що «існує реальна загроза зміни або знищення такої інформації». Відомості, що зберігаються в сейфі вбитого журналіста, можуть бути важливими для розкриття злочину і встановлення мотиву вчинення вбивства, сказано в постанові.

21 серпня заступник керівника Національної поліції Вадим Троян заявив, що Шеремет і його цивільна дружина Олена Притула повідомляли правоохоронним органам про те, що за ними, можливо, стежать ще в листопаді 2015 року.

Шеремет був убитий 20 липня в центрі Києва внаслідок підриву автомобіля. Слідство розглядає професійну діяльність Шеремета як основну версію вбивства. також вивчаються ще три версії: особисті неприязні стосунки до журналіста, дестабілізація обстановки в Україні і помилка вбивць, метою яких могла бути Притула, оскільки автомобіль перебував у її власності.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG