Доступність посилання

ТОП новини

Обвинувальний акт щодо першого заступника голови Миколаївської ОДА Романчука переданий до суду – прокуратура


Микола Романчук

До Центрального районного суду Миколаєва переданий обвинувальний акт стосовно Героя України, першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи Романчука. Про це повідомляє 23 серпня сайт Генпрокуратури.

«Йому (Романчукові – ред.) повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі на загальну суму 90 тисяч доларів США (ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України)», – ідеться в повдіомленні.

У ГПУ нагадують, що чиновник був затриманий під час отримання хабара в Миколаєві 3 червня.

«29 червня досудове слідство було закінчено, а підозрюваному та його захисникам надано доступ до матеріалів провадження. При цьому сторона захисту спробувала штучно затягнути процедуру, без якої судовий розгляд обвинувального акту неможливий», – наголошують у ГПУ.

Приморський районний суд Одеси встановив стороні захисту кінцевий строк ознайомлення з матеріалами провадження до 19 серпня. «У цей термін підозрюваний і троє з п’яти його захисників скористалися своїм правом у повному обсязі», – вважають у прокуратурі.

Державне обвинувачення заявляє, що 3 червня Романчука з радником голови Миколаївської облради затримали під час отримання хабара на загальну суму 90 тисяч доларів США від директора одного з товариств за здійснення впливу та ухвалення облрадою і облдержадміністрацією позитивного рішення щодо надання дозволу на користування надрами на Новомиколаївському родовищі пиляних вапняків.

8 червня суд обрав Романчуку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці з можливістю внесення застави у сумі 5 мільйонів 512 тисяч гривень (4 тисячі мінімальних зарплат). Згодом за Романчука внесли заставу, його випустили із СІЗО.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG