Доступність посилання

ТОП новини

Міністерство з питань окупованих територій закликає кримчан не брати участь у виборах до Держдуми Росії


Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб закликає громадян України, які перебувають на території окупованого Росією Криму, не брати участь у виборах до Державної думи Росії, що відбудуться 18 вересня. Про це йдеться у повідомленні відомства, оприлюдненому на його сторінці у «Фейсбуці».

«Ця процедура на території тимчасово окупованого півострова є нелегітимною і не буде визнана світовим співтовариством, адже Крим є невід'ємною частиною України», – зазначили у міністерстві.

Також у відомстві наголосили, що організатори такого виборчого процесу, а також його учасники – представники партій, члени територіальних виборчих комісій та спостерігачі – нестимуть кримінальну відповідальність, бо проведення виборів в окупованому Росією Криму суперечить українському та міжнародному законодавству.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG