Доступність посилання

ТОП новини

Стан здоров'я Ільмі Умерова трохи покращився − донька


Стан здоров'я заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова трохи покращився у порівнянні з попередніми днями. Про це розповіла донька заступника голови Меджлісу Айше Умерова в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Стан здоров'я сьогодні трохи кращий, ніж у попередні дні. Сьогодні, він не скаржився на тиск. Обстановка навколо: вчора до нього в палату підселили ще кількох людей, хоча обіцяли, що він буде один. Люди перебувають також на експертизі, але обох судять за крадіжку», − сказала Айше Умерова.

Вона зазначила, що Ільмі Умерову передали інформацію про акції 26 серпня на Майдані Незалежності в Києві, і зазначила, що для її батька дуже важлива така підтримка.

«У понеділок ми очікуємо візит адвоката Марка Фейгіна, він відвідає тата, поспілкується зі слідчими, і, може бути, якась більш детальна інформація буде у нього», − зазначила дочка Умерова.

За її словами, зараз вдаються до дій, щоб Ільмі Умерову не довелося 28 днів перебувати на експертизі в важких умовах, адже для його здоров'я це небезпечно.

Рідні Ільмі Умерова повідомляли про погіршення стану Ільмі Умерова. Через день після його примусового переміщення в психіатричну клініку він втратив свідомість на очах у дочки Айше.

Російська ФСБ порушила кримінальну справу стосовно Ільмі Умерова за статтею «сепаратизм» у травні 2016 року. У 59-річного Ільмі Умерова цукровий діабет, хвороба Паркінсона,також він переніс операцію на серці.

Євросоюз закликав Росію звільнити заступника голови Меджлісу кримських татар Ільмі Умерова, який знаходиться в психіатричній клініці Сімферополя, згідно з постановою підконтрольного Кремлю суду Криму.

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch (HRW) вимагає від російських властей негайного звільнення з психіатричної клініки в Сімферополі Ільмі Умерова в зв'язку зі станом його здоров'я.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG