Доступність посилання

17 Серпень 2017, Київ 22:25
Новини | Політика

Міносвіти призначило Тамару Іванову в.о. ректора НАУ


Міністерство освіти і науки України призначило виконувачем обов’язків ректора Національного авіаційного університету Тамару Іванову.

Як написав заступник міністра освіти і науки – керівник апарату Роман Греба на своїй сторінці у Facebook, колектив НАУ має сконцентруватися на питаннях підготовки студентів і розвитку науки, а оцінку дій керівництва з використання майна вишу повинні дати правоохоронні органи.

Тамара Іванова є проректором з навчальної та методичної роботи в НАУ.

26 серпня Служба безпеки України заявила про затримання на хабарі виконувача обов’язків ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка. «Правоохоронці встановили, що посадовець через посередника адвоката вимагав 170 тисяч євро від професора. У таку суму чиновник оцінив підписання наказу про призначення науковця на посаду в університеті», – поінформували у відомстві.

За даними СБУ, затримання провели спільно з Національним антикорупційним бюро і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою після отримання частини хабара у розмірі 100 тисяч євро.

У Міністерстві освіти і науки України повідомили 26 серпня про звільнення Володимира Харченка від виконання обов’язків ректора Національного авіаційного університету. Відповідний наказ опублікували на сайті Міносвіти.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG