Доступність посилання

ТОП новини

ЗМІ повідомили про смерть президента Узбекистану й заперечили це


Іслам Карімов, архівне фото

Засоби інформації повідомили про смерть президента Узбекистану Іслама Карімова, який попередніми днями зазнав крововиливу в мозок, але інші заперечили це.

Єдиним джерелом, яке заявило про смерть і яке стали цитувати інші, стало інтернет-видання «Фергана.Ру», що працює у столиці Росії Москві. Воно не повідомило, звідки взяло таку інформацію, але уточнило, що ніяких даних від влади Узбекистану з цього приводу ще немає.

Російське інтернет-видання «Газета.Ру» заявило, що смерть Іслама Карімова підтвердив йому російський експерт у справах Середньої Азії Аркадій Дубнов, посилаючись на «власні інформовані джерела в Узбекистані».

Тим часом російське агентство «Інтерфакс» повідомило з Ташкента з посиланням на «джерела, наближені до керівництва» Узбекистану, що Карімов живий, і його стан медики оцінюють як «стабільний».

Таку саму інформацію – що Карімов живий і далі перебуває в лікарні у стабільному стані – навело й російське агентство «РІА Новості», яке послалося на «джерело в апараті президента» Узбекистану.

Раніше в понеділок одна з дочок президента Узбекистану Лола Карімова-Тілляєва повідомила в інстаґрамі, що Іслам Карімов у суботу вранці пережив мозковий крововилив і перебуває в реанімації. Тоді вона так само повідомляла, що його стан оцінювався як стабільний.

Про шпиталізацію 78-річного Карімова, тоді ще без подробиць, стало відомо в неділю. Востаннє Карімов, який править Узбекистаном понад 25 років, з’являвся на державному телебаченні 17 серпня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG