Доступність посилання

ТОП новини
24 Червень 2018, Київ 22:06

Паралімпійців Росії не допустять і на зимову Олімпіаду 2018 року в Південній Кореї – Паралімпійський комітет


Рішення про недопуск російських паралімпійців до Олімпіади 2016 року поширюється і на зимові Олімпійські ігри 2018-го в Пхйончхані, що у Південній Кореї. Про це завив у понеділок Паралімпійський комітет Росії.

У заяві не пояснили, на чому ґрунтується таке твердження.

Раніше Міжнародний паралімпійський комітет дискваліфікував Паралімпійський комітет Росії і усунув російських спортсменів від участі в Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро за підсумками розгляду доповіді незалежної комісії WADA. Але в рішенні МПК нічого не сказано про усунення російських паралімпійців і від ігор 2018 року.

7 серпня Міжнародний паралімпійський комітет оголосив, що не допускає до цьогорічних Паралімпійських ігор усю команду Росії через скандали з допінгом у російському спорті. Минулого тижня Спортивний арбітражний суд відхилив апеляцію Росії щодо усунення її спортсменів від участі в Олімпійських іграх у Бразилії.

Президент Росії Володимир Путін повідомив, що в країні для близько 270 паралімпійців проведуть окремі змагання.

Паралімпійці Росії вважаються одними з найкращих в світі, хоча, за словами правозахисників, багато людей з інвалідністю є ізольованими в умовах регресивних соціальних відносин у Росії та недостатньої державної підтримки. Команда російських паралімпійців стала першою на Олімпійських іграх у Сочі 2014 року, до того посівши друге після Китаю місце на іграх у Лондоні в 2012-му.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG