Доступність посилання

ТОП новини

Урядовий комітет підтримав приватизацію «Турбоатома» і «Електроважмашу»


©Shutterstock

Урядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики підтримав приватизацію в 2016–2017 роках підприємств «Турбоатом», «Електроважмаш», «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», «Державна продовольчо-зернова корпорація України». Про це на своїй сторінці в Facebook написала перший заступник міністра економічного розвитку Юлія Ковалів.

За її словами, урядовий комітет підтримав розширення списку об’єктів для приватизації в 2016–2017 роках до 330 з 306 об’єктів.

«У попередній редакції постанови ми мали 306 компаній. 102 компанії належить виключити як такі, що вже були приватизовані, перебувають у процесі ліквідації або розташовані в зоні проведення АТО. Приватизувати їх немає можливості. Натомість ми включаємо в перелік додаткові 126 компаній», – написала вона.

«Очікуємо на схвалення уряду», – додала Ковалів.

Раніше у Кабміні повідомляли, що у 2016 році Фонд державного майна України планує виставити на продаж близько 450 об’єктів приватизації, серед цих об’єктів 20 – це великі підприємства, 50 – середні компанії і близько 380 – об’єкти малої приватизації.

У травні минулого року Кабмін постановою № 271 затвердив перелік об’єктів, що мають бути приватизовані.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG