Доступність посилання

ТОП новини

Російський опозиціонер оприлюднив доповідь про зв’язки «Єдиної Росії» зі злочинністю


Ілля Яшин

Заступник голови російської партії ПАРНАС Ілля Яшин оприлюднив доповідь, в якій заявив, що владна партія Росії «Єдина Росія» представляє інтереси організованої злочинності на всіх рівнях вертикалі влади.

Яшин виступив із доповіддю «Партія «Кримінальна Росія» 30 серпня в офісі Фонду боротьби з корупцією.

Російський опозиціонер згадав, зокрема, колишнього губернатора Комі В’ячеслава Гайзера, заарештованого у справі про організацію злочинного угруповання, і колишнього голову Брянської області Росії Миколу Деніна, який був засуджений за перевищення посадових повноважень на чотири роки колонії. У доповіді підкреслюється, що обидва були членами «Єдиної Росії».

Також Ілля Яшин стверджує, що з «Єдиною Росією» був пов’язаний Сергій Цапок, банда якого в 2010 році жорстоко вбила 12 людей у станиці Кущевській. У доповіді є фотографія, на якій людина, схожа на Цапка, знята під час інавгурації Дмитра Медведєва в 2008 році. Яшин наголосив, що до масового вбивства в Кущевській Цапок залишався безкарним завдяки заступництву партії влади.

У кінці свого виступу заступник голови ПАРНАСу закликав всі партії, крім «Єдиної Росії», використовувати доповідь у своїй роботі і заявив, що буде поширювати її в час, що залишився до виборів час.

У «Єдиній Росії» доповідь Яшина поки що не коментували.

Вперше масштабну кампанію проти партії влади Росії запустив напередодні виборів 2011 року Олексій Навальний, який закликав голосувати за будь-які партії, крім «Єдиної Росії», яку він назвав «партією шахраїв і злодіїв».

Вибори в Держдуму відбудуться в Росії 18 вересня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG