Доступність посилання

ТОП новини

Дочка президента Узбекистану у соцмережах дала знати, що її батько живий


Іслам Карімов, архівне фото

На тлі суперечливих повідомлень про стан президента Узбекистану Іслама Карімова його молодша донька Лола Карімова-Тілляєва дала знати 31 серпня, що її батько живий. В повідомленні, поширеному в соціальних мережах Instagram та Facebook, жінка висловила вдячність за слова підтримки для президента, який хворіє.

«Хотіла скористатися цією можливістю і щироі подякувати всім за ваші добрі, щирі, світлі слова підтримки і побажання швидкого одужання нашого президента! Це дуже багато значить для нас, і я впевнена, що ця величезна сила добра, яка виходить із самої глибини ваших сердець, допомагає в його зціленні», – написала Карімова-Тілляєва у повідомленні, яке вона також присвятила Дню незалежності Узбекистану 31 серпня.

Сьогодні в Узбекистані скасували офіційну частину святкувань Дня незалежності у столиці Ташкенті, в якій мав брати участь президент Узбекистану Іслам Карімов, – як припускають, через інсульт, якого він, за словами його дочки, зазнав.

Напередодні дочка Карімова повідомила, що її батько пережив крововилив у мозок і перебуває в реанімації у стабільному стані.

В понеділок ввечері одне з агентств заявило про смерть 78-річного Іслама Карімова й надрукувало некролог, але при цьому не послалося ні на які джерела. Ця заява була заперечена в повідомленнях кількох російських агентств, які послалися на свої джерела, «наближені» до влади Узбекистану чи адміністрації президента країни.

Офіційно влада Узбекистану досі нічого не повідомляє про його стан.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG