Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 16:57
Новини | Події

Кабмін схвалив концепцію державної цільової програми відновлення Донбасу


Кабінет міністрів України схвалив концепцію державної цільової програми відновлення та розвитку миру в східних регіонах України.

Це рішення урядовці ухвалили на засіданні уряду.

«Це реконструкція, відновлення критично важливих об’єктів, відновлення пріоритетних послуг і короткострокова соціальна допомога, відновлення соцвиплат. Ці проекти зараз реалізуються за допомогою міжнародних донорів. Багато відомств використовують інструмент міжнародної технічної допомоги. Тому ухвалення програми дозволить скоординувати зусилля», – сказав міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш під час засідання уряду.

Міністр зазначив, що до розробки концепції були залучені близько 150 неурядових організацій, а також міські ради.

«Цей документ був підготовлений, щоб сконцентрувати зусилля фінансові, людські і інтелектуальні для того, щоб подолати наслідки кризи у громадах у східних регіонах і на територіях підконтрольних уряду України», – додав Черниш.

Конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і країни Заходу звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення.

За даними ООН, від квітня 2014 року на Донбасі загинули близько 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG