Доступність посилання

ТОП новини

Трамп знову закликав вислати зі США нелегальних іммігрантів


Дональд Трамп

Кандидат на посаду президента США від Республіканської партії Дональд Трамп знову виступив із рішучими закликами до висилки нелегальних іммігрантів зі Сполучених Штатів. У промові 31 серпня Трамп сказав, що він створив би «підрозділ з питань депортації», щоб відправити до країн походженння тих, хто незаконно в’їхав до США.

«Наше послання до світу буде таким: ви не можете отримати юридичний статус або стати громадянином Сполучених Штатів, незаконно проникаючи до нашої країни», – заявив він.

Республіканський кандидат також укотре повторив пропозицію про заборону видавати візи людям з таких країн, як Сирія чи Лівія, які протистоять угрупованню «Ісламська держава» й, на думку Трампа, неспроможні ретельно перевірити дані про своїх громадян.

Трамп знову говорив і про намір побудувати стіну на американсько-мексиканському кордоні й змусити Мексику фінансувати це будівництво. Того ж дня президент Мексики Енріке Пенья Ньєто розповів, що особисто переказав Трампу під час його короткого візиту до Мехіко, що Мексика ніколи не фінансуватиме такий проект.

Наприкінці липня Трамп заявляв, що Франція і Німеччина є «під загрозою тероризму» і можуть бути піддані «посиленій перевірці» з боку адміністрації імміграційної політики Трампа.

Президентські вибори у США відбудуться 8 листопада. Магнат-мільярдер має політичну позицію, яку багато хто, у тому числі й вищі керівники Республіканської партії, називає ксенофобською.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG