Доступність посилання

ТОП новини

Захист очікує наступного тижня рішення щодо переведення Умерова в кардіологію


Ільмі Умеров

Захист Ільмі Умерова очікує, що наступного тижня надійде відповідь на клопотання про переведення заступника голови Меджлісу кримських татар на лікування в кардіологічне відділення сімферопольської лікарні. Про це в коментарі проекту Радіо Свобода, сайту Крим.Реалії розповів адвокат Микола Полозов.

«Ми подали вчора низку клопотань. Це клопотання про направлення Умерова для лікування з профільного захворювання в клінічну лікарню, клопотання про звільнення його від проходження лікування в стаціонарній психіатричній клініці за станом здоров’я, а також клопотання про повернення оригіналів медичних документів, які слідчий вилучив без відповідного протоколу виїмки», – розповів Полозов.

За його словами, стан здоров’я Ільмі Умерова залишається стабільним, але дуже важким.

Засідання лікарської комісії, яка зробить висновок судово-психіатричної експертизи, призначене на 7 вересня.

На 13 вересня заплановане засідання підконтрольного Росії Верховного суду анексованого Криму за апеляційними скаргами захисту Умерова.

Проти Ільмі Умерова російські правоохоронні органи в анексованому Криму порушили кримінальну справу за статтею «сепаратизм».

У російському правозахисному центрі «Меморіал» назвали кримінальне переслідування заступника голови Меджлісу незаконним і політично мотивованим, оскільки він не закликав до насильницьких дій.

11 серпня Ільмі Умерову під час розгляду судом в анексованому Росією Криму питання про призначення йому психіатричної експертизи стало зле. Лікарі шпиталізували його з підозрою на інфаркт. Після цього підконтрольний Росії Київський райсуд Сімферополя ухвалив рішення про необхідність проходження Умеровим стаціонарної судово-психіатричної експертизи. До психлікарні його перевезли 18 серпня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG