Доступність посилання

ТОП новини

Чехія обіцяє юридичні механізми проти фейкового «представництва ДНР» в Остраві – Клімкін


Павло Клімкін
Павло Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що його чеський колега Любомир Заоралек пообіцяв застосувати юридичні механізми проти фейкового «представництва» угруповання «ДНР» в Остраві. Про це Клімкін повідомив на своїй сторінці у Twitter.

«Заоралек запевнив, що Чехія застосує юридичні механізми проти фейкових представництв в Остраві i не допустить повторення таких випадків», – написав Клімкін.

Сьогодні голова МЗС України бере участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ держав-членів ЄС та держав-учасниць «Східного партнерства» у Братиславі.

У чеському місті Острава 1 вересня відбулося відкриття так званого «представницького центру ДНР», який представники угруповання «ДНР» називають першою своєю «дипломатичною установою» в Європі.

Міністерство закордонних справ України висловило протест і вручило відповідну ноту посольству Чехії в Україні.

У свою чергу МЗС Чехії запевнило, що жодних повноважень «представницький центр ДНР» не має і зареєстрований як громадське об’єднання. У дипломатичному відомстві Чехії вирішили через суд домагатися ліквідації цієї організації.

В Україні збройні сепаратистські угруповання «ДНР» та «ЛНР», які захопили частину Донецької і Луганської областей, визнані терористичними.

XS
SM
MD
LG