Доступність посилання

23 Червень 2017, Київ 23:59
Новини | Економіка

Девальвація гривні до долара в серпні відбулася після яти місяців зміцнення – НБУ


(©Shutterstock)

Мінливість обмінного курсу гривні в серпні помірно зросла після п’яти місяців зміцнення, обмінний курс гривні до долара США станом на 29 серпня порівняно з початком місяця девальвував на 2,6%.

«Девальваційний тиск на гривню посилився головним чином через загострення ситуації навколо Криму та на сході країни та сезонне зростання попиту на готівку в іноземній валюті. Також психологічний тиск на попит на валюту мало відтермінування отримання офіційного зовнішнього фінансування», – йдеться в підготовленому регулятором макроекономічному та монетарному огляді.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 3 вересня пояснив знецінення гривні щодо долара «сезонними коливаннями». Прем’єр запевнив, що потреби у втручанні влади немає. Він зауважив, що у Національному банку є достатньо валютних резервів.

Українська валюта за місяць знецінилася на більш як 7% щодо долара США. На 5 вересня Національний банк України встановив курс 26 гривень 63 копійки за долар, місяць тому цей показник дорівнював 24 гривням 81 копійці.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG