Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко: до ЗСУ постачають засоби оборони за угодами на 1,5 мільярда доларів


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє про виконання понад 40 імпортних угод на постачання в українську армію засобів оборони у розмірі 1,5 мільярда доларів.

«Я наголошую: ми з вами високо цінуємо підтримку з боку західних партнерів. Наразі виконується понад 40 імпортних контрактів на постачання в українську армію різних засобів оборони на загальну суму 1,5 мільярдів доларів США», – заявив Порошенко, виступаючи зі щорічним посланням до Верховної Ради 6 вересня.

Він додав, що у рамках цих угод до України постачають бронетехніку, засоби спостереження, безпілотні апарати, засоби зв’язку. «Кілька тижнів тому надійшла велика партія приладів нічного бачення і ще одна зараз на підході», – додав Порошенко.

Водночас президент наголосив, що в обороні Україна повинна опиратися «сама на себе: на власні гроші, власну армію, власний військово-промисловий комплекс».

Безпека України, за словами Порошенка, залежить найбільше від Збройних сил і якісної роботи дипломатії.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати російські «добровольці».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG