Доступність посилання

ТОП новини

Парубій закликав політичні сили об’єднатися перед загрозою агресії Росії


Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявляє, що головна мета Росії – «кинути Україну в хаос». Відкриваючи п’яту сесію парламенту восьмого скликання, Парубій закликав політичні сили об’єднатися для протистояння агресору.

«Головна мета – кинути Україну в хаос, хаос безвладдя, колотнечі. І ця тактика Кремля не є новою… Ми можемо протиставити цьому лише одне: об’єднуватися і перемагати… Ми маємо пам’ятати кожного дня і кожної хвилини, що Верховна Рада сьогодні – це парламент воюючої країни», – заявив спікер.

За його словами, атака йде сьогодні і на інформаційному фронті, і «для цього Росія в Україні створила та фінансує цілу мережу, в тому числі інформаційних каналів, спрямованих на дестабілізацію політичної ситуації в Україні».

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків на Донбасі. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати лише російські «добровольці».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG