Доступність посилання

ТОП новини

Федерація роботодавців України змінила керівництво, Фірташ відсьогодні не очолює організацію


Дмитро Фірташ

Федерація роботодавців України обрала нове керівництво, відсьогодні ФРУ очолюватиме Дмитро Олійник.

Як повідомляє прес-служба федерації, нове керівництво обрали сьогодні більшістю голосів керівного органу об'єднання – Радою ФРУ.

Олійник є головою спостережної ради компанії «Ветропак Гостомельський склозавод» та президентом Асоціації підприємств скляної промисловості, у 2010-2011 роках він уже очолював Федерацію роботодавців України, а від кінця 2011 року до сьогоднішнього дня був заступником голови ФРУ з економічних питань.

До сьогодні Федерацію роботодавців України, яка заснована у 2002 року, очолював бізнесмен Дмитро Фірташ.

Фірташ не був в Україні понад два роки після закінчення Революції гідності. З них близько року він перебував під домашнім арештом в Австрії. Фірташа заарештували в Австрії за запитом влади США. Там Фірташа підозрюють у хабарництві при укладанні угоди в Індії. Але в березні цього року австрійський суд вирішив, що ФБР не надало достатньо доказів причетності Фірташа до злочину. Фірташ ці звинувачення відкидає.

В Україні поліція розслідує два кримінальних провадження, пов’язаних з Дмитром Фірташем: щодо групи компаній ОЅТСНЕМ і колишніх керівників компанії «Нафтогаз України». У цих провадженнях він не має статусу підозрюваного.

Також у грудні минулого року Національна поліція України розпочала провадження за фактом звернення Національного банку України про неповернення кредиту рефінансування банку «Надра» у розмірі 5 мільярдів гривень, отриманих під особисту гарантію Дмитра Фірташа.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG