Доступність посилання

ТОП новини

Лещенко пояснив купівлю елітної квартири кредитом і заощадженнями


Сергій Лещенко

Народний депутат з «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко прокоментував придбання елітної квартири у центрі Києва. За його словами, частина суми – це заощадження як колишнього співвласника «Української правди», решта – позика.

«У 2013-2014 роках мною було задекларовано понад 100 тисяч доларів доходу», – написав Лещенко 6 вересня у Facebook.

«Половина суми придбання – це позика від засновника «Української правди» Олени Притули терміном на 10 років; інше – це гроші моєї улюбленої людини Анастасії Топольської, яка буде вказана у моїй декларації за підсумками 2016 року. Заробітки Насті дозволяють впевнено говорити про погашення боргу. Настя входить до числа найбільш високооплачуваних діджеєв у Східній Європі, виступаючи близько 200 разів на рік на чотирьох континентах», – додав Лещенко.

Тим часом сама Анастасія Топольська заявила, що не могла стати співвласницею квартири, оскільки досі не розлучені зі своїм чоловіком.

«7 років, які ми не живемо з Толіком (чоловіком – ред.) разом, мені не було діла до розлучення і тепер це зіграло дуже важливу роль у нашому процесі», – написала Топольська у Facebook.

Раніше у вівторок стало відомо, що Сергій Лещенко придбав елітну квартиру у новобудові в історичному центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 мільйонів гривень (понад 300 тисяч доларів). Про що свідчить витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Сергій Лещенко, який написав низку матеріалів про корупцію у вищих ешелонах влади для видання «Українська правда», у 2014 року був обраний народним депутатом за партійними списками «Блоку Петра Порошенка».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG