Доступність посилання

ТОП новини

Дочка Умерова про результати медекспертизи: тато психічно здоровий


Ільмі Умеров

Дочка заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова Айше заявляє, що за результатами судово-психіатричної експертизи її батька визнали психічно здоровим.

«Сьогодні відбулося засідання медкомісії за результатами експертизи. Результат: Ільмі Умеров психічно абсолютно здоровий. Виписку на руки не видали. Оскільки помістили за клопотанням слідства, то і висновки теж видадуть слідчому», – написала Айше Умерова у Facebook.

Інформації щодо цього з інших джерел поки що немає.

За її словами, після виходу з психіатричної лікарні 7 вересня Ільмі Умеров вирушив на суд у справі Ахтема Чийгоза. «Навіть 21 день ув’язнення в психлікарні не здатен зломити дух такої людини як Ільмі Умеров», – заявила дочка Умерова.

Вона наголосила, що звільнення з психлікарні – це тільки початок, попереду – судові засідання по суті, дати поки що не призначені.

Крім того, на 13 вересня заплановане засідання з розгляду апеляції про примусове проведення психіатричної експертизи.

Проти Ільмі Умерова російські правоохоронні органи в анексованому Криму порушили кримінальну справу за статтею «сепаратизм». Родина Умерова заявляє про тяжкий стан його здоров’я, захист домагається його переведення на лікування в кардіологічне відділення. Умеров всі звинувачення відкидає. У російському правозахисному центрі «Меморіал» назвали кримінальне переслідування заступника голови Меджлісу незаконним і політично мотивованим.

Від 18 серпня до 7 вересня Умеров перебував на примусовій психіатричній експертизі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG