Доступність посилання

ТОП новини

Прем’єр Вірменії подав у відставку


Овік Абрамян
Овік Абрамян

Прем’єр-міністр Вірменії Овік Абрамян оголосив про рішення подати у відставку на тлі різкого сповільнення економічного росту країни і спалахів громадянської непокори.

«Нам потрібні нові підходи і новий початок. Нам треба подумати про майбутнє і сформувати новий уряд», – заявив Абрамян на засіданні Кабінету міністрів 8 вересня.

Заява пролунала через кілька тижнів після того, як президент Вірменії Серж Сарґсян запропонував створити уряд національної єдності.

Раніше сьогодні ЗМІ повідомили, що 8 вересня у Єревані відбудуться засідання виконавчого органу і ради правлячої Республіканської партії Вірменії, на яких можуть розглянути питання про відставку прем’єр-міністра Овіка Абрамяна.

За даними ЗМІ, на місце Абрамяна можуть призначити колишнього мера Єревана, підприємець Карена Карапетяна. Водночас сам він у розмові з вірменською редакцією Радіо Свобода (Радіо Азатутюн) відмовився коментувати своє можливе призначення.

Абрамян був призначений головою уряду Вірменії два роки тому. Минулого року економічне зростання країни різко вповільнилося. Це збільшило залежність Вірменії від допомоги й інвестицій Росії, в тому числі і від грошових переказів від вірмен, які працюють в Росії.

Уряд також зіткнувся зі зростанням насильства у сепаратистському регіоні Азербайджану Нагірному Карабасі. Крім того, у липні в Єревані озброєні люди захопили поліцейський відділок, вимагаючи звільнення арештованого опозиційного політика.

XS
SM
MD
LG