Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2018, Київ 10:40

Грузія має інструменти підготовки до членства в НАТО – президент Марґвелашвілі


Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ (л) і президент Грузії Ґіорґі Марґвелашвілі, Тбілісі, 8 вересня 2016 року

Грузія швидко і масштабно реалізує реформи у військовій сфері, які наближають вступ цієї країни до НАТО. Про це в Тбілісі 8 вересня заявили генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберґ та президент Грузії Ґіорґі Марґвелашвілі.

«Якість інтеграції Грузії до альянсу зростає з кожним роком. На сьогодні ми маємо майже всі інструменти, які підготують нашу країну до членства. Ці інструменти максимально використовуватимуться для зміцнення обороноздатності країни», – наголосив президент Марґвелашвілі.

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберґ додав, що фундаментальні реформи «є найбільш важливими для самої Грузії, але вони також допомагають підготувати Грузію до вступу в НАТО».

Грузія заявляє, що прагне вступити до НАТО, так само, як і до ЄС. Там іще до війни Росії проти Грузії провели на початку 2008 року референдум, на якому 77 відсотків його учасників висловилися за вступ країни до Північноатлантичного союзу. І після зміни влади 2012 року Грузія незмінно йде курсом євроатлантичної інтеграції.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG