Доступність посилання

ТОП новини

КМДА: Свистунова обрали переможцем конкурсу на посаду головного архітектора Києва


Ілюстративне фото

Комісія з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного архітектора Києва визначила переможця і рекомендуватиме міському голові Києва Віталію Кличку призначити на цю посаду Олександра Свистунова. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Вибір зроблено в рамках закону, кандидатуру переможця буде подано на затвердження меру Києва. Тепер жодних ігор в хованки! Тобто за літерами «в.о.» вже не сховатися, і вся відповідальність буде на новому головному архітекторові Києва. Місто очікує на дії, ефективні та позитивні для Києва», – сказав голова конкурсної комісіїВолодимир Бондаренко.

У КМДА нагадують, що на попередньому засіданні члени конкурсної комісії підтримали пропозицію рекомендувати Кличку призначити переможця конкурсу з випробувальним терміном.

30 вересня минулого року міський голова Києва Віталій Кличко звільнив головного архітектора столиці Сергія Целовальника і двох його заступників.

Целовальник був призначений на посаду начальника головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА, головного архітектора Києва в серпні 2010 року. Наприкінці грудня 2015 року столична влада оголосила конкурс на заміщення посади директора департаменту містобудування та архітектури КМДА, головного архітектора Києва. 2 березня конкурсна комісія обрала шорт-лист із 5 кандидатів.

Наприкінці березня Кличко зупинив роботу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду головного архітектора столиці, мотивуючи це неможливістю ухвалення нею об’єктивного і справедливого рішення.

Мер запропонував членам конкурсної комісії прописати процедури для проведення «бездоганного конкурсу», а також – ініціювати внесення змін до законодавства про розділення посад головного урбаніста (архітектора) столиці та глави Департаменту містобудування та архітектури.

1 квітня Кличко призначив Юрія Тація новим виконувачем обов’язків директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG