Доступність посилання

ТОП новини
08 травня 2021, Київ 02:24

Заступника голови Київської ОДА затримали за хабар – Аваков


Арсен Аваков

Голова МВС України Арсен Аваков повідомляє про затримання за хабарництво заступника голови Київської облдержадміністрації Ігоря Любка.

«9 вересня працівниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно з ГПУ затримано заступника голови Київської облдержадміністрації Любка Ігора Віталійовича, який через посередника Пуденка Юрія Владиславовича – начальника управління Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 200 тисяч гривень від своєї підлеглої за безперешкодне переведення до іншого державного органу», – написав Аваков у Facebook.

«За версією слідства, Любко спільно із губернатором (Максимом) Мельничуком місяць тому отримали непідтверджену інформацію щодо того, що керівником Департаменту АПК області виплачено суму у розмірі 15 мільйонів гривень фермерам у якості компенсації за бюджетною програмою, оскільки по їхньому розумінню така сума без відкату виплачена бути не могла, почали вимагати частину коштів які начебто отримала зазначена керівниця департаменту погрожуючи звільненням. У подальшому остання знайшла інше місце роботи, про що повідомила керівникам», – додав Арсен Аваков.

За його словами, Любко за погодженням із Мельничуком вимагав зазначену суму за підписання розпорядження про звільнення співробітниці із формулюванням, яке б не зашкодило їй знайти нову роботу.

Наразі тривають обшукі за місцями роботи та проживання фігурантів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG