Доступність посилання

ТОП новини
29 жовтня 2020, Київ 13:43

Порошенко очікує, що у жовтні буде запроваджений безвізовий режим з ЄС


Петро Порошенко (©Shutterstock)

Президент України Петро Порошенко очікує, що у жовтні Україна отримає безвізовий режим з Європейським союзом.

«І вже за кілька тижнів, я сподіваюся, вже в жовтні, у нас буде безвізовий режим», – сказав Порошенко під час візиту до Дніпропетровської області.

У серпні Порошенко заявляв, що до запровадження безвізового режиму з ЄС залишилися «лічені тижні». Європейські дипломати ж припустили, що безвізовий режим для України і Грузії може почати діяти з початку 2017 року.

Європейська комісія ще у квітні запропонувала Європарламентові і Раді Європейського союзу скасувати візи для громадян України. Нині це питання перебуває на розгляді кількох комітетів Європарламенту, за нього має проголосувати і повний склад Європарламенту.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін також висловив сподівання, що Євросоюз надасть Україні безвізовий режим «упродовж найближчих місяців». 19 липня єврокомісар з Європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоганнес Ган висловив сподівання, що рішення про надання Україні безвізового режиму буде затверджене у жовтні.

Йдеться про можливість короткотермінових, на термін до 90 днів протягом кожних 180 днів, відвідин країн «шенгенської зони» без права працевлаштування.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG