Доступність посилання

ТОП новини
15 Липень 2018, Київ 22:38

Посольство Росії: у Києві проголосували понад 100 виборців на виборах до Держдуми


Силовики біля посольства Росії, 18 вересня 2016 року

У посольстві Росії заявляють, що у Києві станом на 15:00 проголосували понад 100 виборців на виборах до Держдуми Росії.

«Незважаючи на складну ситуацію навколо російських закордонних установ на території України вибори проходять у встановленому порядку. Станом на 15:00 в Києві проголосували понад 100 людей», – повідомили в посольстві.

Російські дипломати зазначають, що українські правоохоронці оперативно реагують на «провокації», гарантуючи безпеку диппредставництв.

У Києві силовики затримали трьох учасників акції біля посольства Росії, зокрема, поліція затримала одного з учасників акції через інцидент із чоловіком, який, за його словами, хотів проголосувати у будівлі дипломатичного представництва Росії. В Одесі також були затримання біля Генконсульства Росії.

Натомість у Харкові голосування у будівлі Генконсульства проходить спокійно, поліцейські чергують у дворах та патрулюють вулиці, прилеглі до будівлі диппредставництва.

18 вересня в Росії проходять вибори депутатів до Держдуми Росії. Москва вирішила також провести вибори на території анексованого Криму, чим викликала різку критику Києва та низки країн Заходу.

Протест біля посольства Росії в Києві, де проходять вибори до російської Державної думи, 18 вересня 2016 року
Протест біля посольства Росії в Києві, де проходять вибори до російської Державної думи, 18 вересня 2016 року

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG