Доступність посилання

ТОП новини

Російський прем’єр Медведєв: наша партія перемогла


Російський прем’єр-міністр, лідер владної партії «Єдина Росія» Дмитро Медведєв
Російський прем’єр-міністр, лідер владної партії «Єдина Росія» Дмитро Медведєв

Російський прем’єр-міністр, лідер владної партії «Єдина Росія» Дмитро Медведєв назвав «добрим» результат своєї політичної сили на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи і додав, що його партія матиме «абсолютну більшість».

«Хотів би подякувати всім громадянам нашої країни, які прийшли сьогодні на виборчі дільниці, виявили свою громадянську позиції і проголосували, причому значна частина з них проголосувала за «Єдину Росію». Можна сміливо сказати: наша партія перемогла!» – заявив Медведєв увечері 18 вересня після закриття виборчих дільниць.

У неділю в Росії відбувалися вибори до Державної думи. Москва вирішила також провести голосування на території анексованого Криму, чим викликала різку критику Києва та низки країн Заходу.

Після підрахунку ЦВК понад половини бюлетенів «Єдина Росія» має підтримку 53,5% виборців. Крім того, представники владної партії лідирують у 203 округах з 225. За друге місце конкурують ЛДПР та комуністична парія, які мають приблизно по 14%. Також проходить до парламенту «Справедлива Росія» – понад 6%. Жодна опозиційна політична сила до Державної думи не потрапляє.

XS
SM
MD
LG