Доступність посилання

ТОП новини

Бойовики на Донбасі 18 разів обстріляли українські позиції – штаб


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Штаб української воєнної операції на Донбасі заявляє, що 18 вересня підтримувані Росією сепаратисти 18 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових, але важке озброєння не застосовували.

Поодинокі порушення режиму припинення вогню зафіксовані на всіх оперативних напрямках – Луганському, Маріупольському та Донецькому.

«Незважаючи на провокації, Збройні сили України неухильно дотримуються Мінських угод», – ідеться в повідомленні штабу АТО.

В угрупованнях «ДНР» та «ЛНР» ще не повідомляли про бойові дії впродовж минулої доби.

Лідери сепаратистських угруповань на сході України «ДНР» і «ЛНР» оголосили, що припинять вогонь на Донбасі опівночі з 14 на 15 вересня. Наприкінці минулого тижня очільник донецьких сепаратистів Олександр Захарченко вказав, що бойовики можуть поновити бойові дії в разі порушень із боку української сторони.

На лінії контакту сторін між вільною й окупованою частинами Донбасу вже кілька разів проголошували режим припинення вогню, але він щоразу порушувався. Чергова домовленість про перемир’я з нагоди Дня знань, 1 вересня, була досягнута на переговорах Тристоронньої контактної групи наприкінці серпня. Відтоді інтенсивність бойових дій значно знизилася, але обстріли тривали, а сторони конфлікту звинувачували одна одну у порушенні режиму тиші.

XS
SM
MD
LG