Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко прибув до США для участі в сесії Генеральної асамблеї ООН


Виступ президента України Петра Порошенка з трибуни ООН на 70-й сесії Генеральної асамблеї, вересень 2015 року
Виступ президента України Петра Порошенка з трибуни ООН на 70-й сесії Генеральної асамблеї, вересень 2015 року

Президент України Петро Порошенко прибув до США, де візьме участь у роботі сесії Генеральної асамблеї ООН. Своє перебування у Нью-Йорку глава української держави розпочав увечері 18 вересня із зустрічі з представниками української громади США.

Як ідеться на Facebook-сторінці Порошенка, під час зустрічі в Українському інституті Америки її учасники «обговорили спільну роботу з продовження та розширення санкцій проти агресора, а також посилення обороноздатності України».

«У тому, що за два роки наша держава зуміла відновити Збройні сили, є значна заслуга українців Америки», – наголосив президент України.

Президент України Петро Порошенко планує виступити на 71-й сесії Генеральної асамблеї ООН 21 вересня. Також у планах Порошенка є зустрічі з лідерами ключових держав, а також кандидатом на посаду президента США від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Повідомляючи про плановану зустріч із Клінтон, речник президента України Святослав Цеголко вказав, що Порошенко очікує і на зустріч з кандидатом-республіканцем Дональдом Трампом.

XS
SM
MD
LG