Доступність посилання

ТОП новини

Луценко: прокурор, який їздить на бабусиному автомобілі, може бути звільнений


Юрій Луценко

Генеральний прокурор Юрій Луценко не виключає ймовірність звільнення з посади прокурора, до походження майна якого журналісти-розслідувачі мають запитання.

«Минулої п’ятниці я побачив розслідування тележурналістів, які зафіксували одного працівника прокуратури біля триповерхового будинку з розкішним автомобілем. Цей діяч, посміхаючись у телекамеру, сказав: мовляв, не маю стосунку до цього будинку, це моєї дружини, а цей автомобіль – моєї мами. І при цьому він дуже знущально сміявся у камеру», – сказав Луценко на засіданні Комітету ПАРЄ з питань науки, освіти, культури і ЗМІ в Києві.

«Я думаю, що вже до кінця цього тижня він буде звільнений з прокуратури», – додав генпрокурор.

Про кого конкретно йдеться, Юрій Луценко не уточнив.

Минулого тижня програма «Схеми», спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший», на своїй сторінці у «Фейсбуці» оприлюднила анонс розслідування. На відео йдеться про співробітника Генеральної прокуратури Олександра Амплеєва. Журналісти вказують на те, що ще минулого року Амплеєв, згідно з декларацією, не мав ні автомобіля, ні власного житла. Водночас у 2016 році журналісти зафіксували його на дорогому авто біля приватного будинку. Походження майна прокурор пояснив таким чином: будинок належить його дружині, авто – бабусі. На автомобілі, як розповів журналістам співробітник прокуратури, він їздить віднедавна.

Повністю журналістське розслідування поки не оприлюднене.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG