Доступність посилання

20 Січень 2018, Київ 21:21

Петро Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон


Президент України Петро Порошенко (праворуч) під час зустрічі з кандидатом на посаду президента США Гілларі Клінтон. Нью-Йорк, 19 вересня 2016 року

Президент України Петро Порошенко в Нью-Йорку провів зустріч із кандидатом на посаду президента США від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Про це вночі 20 вересня у мережі мікроблогів Twitter повідомив речник глави української держави Святослав Цеголко.

За повідомленням «Інтерфакс-Україна», Порошенко подякував Клінтон за підтримку української держави в складний період її історії.

«Я вдячний вам за чітку позицію щодо підтримки українського суверенітету, територіальної цілісності і незалежності, а також за підтримку при проведенні реформ, які здійснюються в останні два роки», – сказав Порошенко.

Клінтон зазначила, що їй цікаво почути, які реформи здійснюються в Україні.

«Це добра можливість обговорити прогрес України і зміни, які здійснюються в умовах російської агресії», – сказала Клінтон.

Петро Порошенко перебуває з візитом в США для участі в роботі сесії Генеральної асамблеї ООН та зустрічей із главами держав та провідними політиками світу. Виступ президента на дебатах в ООН відбудеться 21 вересня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG