Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпрі відкрили виставку звільненого з Міноборони фотографа Муравського


У Дніпрі відкрили виставку фотографа Дмитра Муравського, 20 вересня 206 року

У Дніпрі 20 березня за участі автора відкрили виставку світлин військового фотографа Дмитра Муравського. В експозиції – понад 70 робіт.

За словами фотографа, світлини зняті «у найгарячіших точках Донбасу» і головне на фото не військова техніка, а люди.

«Фотографія показує, що головна на війні – не техніка, а героїзм наших воїнів. На цьому все тримається», – зазначив Муравський на відкритті. Виставка триватиме два тижні, вхід вільний.

Дмитро Муравський – український фотограф, працював радником Міністерства оборони України.

22 серпня низка фотожурналістів закликала Дмитра Муравського підтвердити правдивість фото під назвою «Перемир’я в Широкині». Вони зокрема зазначили, що сумніви щодо достовірності фото створюють «небезпечну ситуацію для української фотографії в цілому і журналістики зокрема».

Раніше в інтерв’ю Радіо Свобода Дмитро Муравський так описав обставини, за яких він зробив фото: «Коли почули, як виходить міна, то побігли, а хлопці, які нас прикривали, побігли слідом. Ми сховалися за металевими щитами, і я подивився назад – один з бійців підвернув ногу, і його несли двоє інших. Я не міг втратити такий момент, хоча на мене й кричали, щоб я втікав, і зробив фотографію».

Фото стало популярним після оприлюднення його журналістом Юрієм Бутусовим. Підписанти звернення закликають Бутусова «спростувати інформацію, згідно з якою фото Дмитра Муравського подаються як документальна фіксація подій у Широкині».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG