Доступність посилання

ТОП новини

Луценко заявляє про арешт частини майна члена ВРЮ Гречківського


Юрій Луценко

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявляє про арешт частини майна члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського, якого Генеральна прокуратура України підозрює у спробі отримати хабар.

«Нам уже вдалося заарештувати деяке його майно, зокрема й автомобіль Maybach», – сказав Луценко.

Генпрокурор додав, що спочатку посередником в отриманні хабара мала бути дружина Гречківського, посередника змінили на арбітражного керуючого Міністерства юстиції, який і був затриманий на гарячому.

Наразі Гречківський не коментував цю заяву Луценка.

21 вересня у Генеральній прокуратурі України повідомили, що силовики викрили одного з членів Вищої ради юстиції у спробі отримати від представника комерційної структури хабар у 500 тисяч доларів США. За даними відомства, член ВРЮ намагався отримати ці кошти за здійснення «впливу на винесення судом першої інстанції рішення на користь суб’єкта господарювання та залишення його в силі судами апеляційної та касаційної інстанцій».

У прокуратурі також повідомляли про затримання посередника – арбітражного керуючого Міністерства юстиції України. Прізвища затриманого представники слідства не називали. Згодом стало відомо, що йдеться про Павла Гречківського

Сьогодні Вища рада юстиції відмовилася відсторонити від посади члена ради Гречківського після розгляду відповідного клопотання Генеральної прокуратури. Гречківський на засіданні заявив, що не причетний до інкримінованих йому злочинів і готовий пояснити свою позицію в суді.

У рішенні ВРЮ вказано, що Генпрокуратура не надала доказів порушення присяги Гречківським. Крім того, Вища рада юстиції взяла до відома його прохання про тимчасове відсторонення його від членства – найімовірніше, йтиметься про відпустку Гречківського на період розслідування його справи.

Гречківський був обраний на посаду члена ВРЮ від адвокатської спільноти на з’їзді адвокатів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG