Доступність посилання

ТОП новини

ЦВК Росії: до Держдуми потрапили десять осіб із судимістю


Десять новообраних депутатів Державної думи Росії мали судимість, що не обмежувала їхнє право висуватися, заявляють у Центральній виборчій комісії Росії.

Як повідомив заступник голови ЦВК Росії Микола Булаєв, всього у федеральних списках на день голосування було 55 судимих кандидатів, «в яких відповідно до закону були відсутні обмеження пасивного виборчого права за ознакою судимості, закон дозволяв їм брати участь у виборах».

ЦВК Росії 23 вересня затвердила остаточні підсумки виборів до Державної думи, голосування на яких відбулося 18 вересня.

Владна партія «Єдина Росія» отримує за підсумками виборів конституційну більшість – у неї 343 мандати. 42 мандати – у КПРФ, 39 – у ЛДПР, 23 – у «Справедливої Росії». По одному мандату отримали представники партій «Родіна» і «Громадянська платформа», а також самовисуванець. Активність виборців склала близько 48%.

Незареєстрована російська опозиційна Партія Прогресу, очолювана Олексієм Навальним, заявляє, що вибори до Державної думи Росії не були чесними і рівними, і не визнає їх результатів. У своїй заяві партія називає обрану Держдуму Росії нелегітимною і закликає до відставки голови ЦВК Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG