Доступність посилання

ТОП новини

Адміністрація Порошенка: санкції проти Росії не пов’язані з реформами в Україні


Костянтин Єлісєєв
Костянтин Єлісєєв

Заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявляє, що продовження санкцій проти Росії не пов’язане зі швидкістю здійснення реформ в Україні.

Він додав, що питання продовження санкцій проти Москви не пов’язане і з безвізовим режимом Євросоюзу для України. «Ніякого зв’язку між санкціями і безвізовим режимом немає. Я хочу нагадати, що санкції були запроваджені через те, що Росія грубо порушила принципи міжнародного права і статут ООН. Санкції мають бути скасовані лише тоді, коли цих принципів буде дотримано, тобто коли буде відновлено суверенітет і територіальну цілісність України», – сказав заступник голови адміністрації.

Нещодавно віце-президент США Джо Байден попередив про ризик зняття Європейський союзом санкцій проти Росії в разі відсутності прогресу у проведенні реформ в Україні. «Ми знаємо, що якщо вони дадуть Євросоюзу привід, є щонайменше п’ять країн уже зараз, які хочуть заявити: «ми хочемо вийти» з режиму санкцій проти Москви», – сказав Байден у виступі в Раді з міжнародних відносин у Нью-Йорку.

XS
SM
MD
LG