Доступність посилання

ТОП новини

Рада не змогла звільнити 4 суддів через брак голосів


Верховна Рада України не підтримала постанови про звільнення чотирьох суддів. Документи про звільнення за порушення присяги суддів Апеляційного суду Криму Олександра Пироженка, Кіровського райсуду Дніпра Наталію Овчаренко й Олега Ходасевича і Київського районного суду Одеси Сергія Реви не набрали необхідної кількості голосів на позачерговому засіданнs парламенту.

Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк заявив, що рішення про звільнення цих суддів ухвалював попередній склад ВРЮ, а нинішній склад не знайшов підстав для їх скасування.

На сьогоднішньому позачерговому засіданні Верховної Ради депутати мають розглянути питання про звільнення близько 30 суддів через порушення присяги. Інших питань для розгляду в порядку денному не передбачено.

27 вересня президент України Петро Порошенко попросив голову Верховної Ради Андрія Парубія до 30 вересня скликати позачергове засідання парламенту для звільнення за порушення присяги усіх суддів, щодо яких Вища рада юстиції внесла подання, в тому числі тих, які причетні до незаконних арештів майданівців.

XS
SM
MD
LG