Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 18:37

Ходорковський буде фінансувати журналістські проекти


Михайло Ходорковський

Засновник громадського руху «Відкрита Росія» Михайло Ходорковський заявляє про намір фінансувати нові медіапроекти.

«Відкрита Росія» оголошує прийом заявок на створення сучасних медіа, здатних дати десяткам мільйонів людей в Росії можливість відчувати себе повноцінною частиною глобального світу», – мовиться в повідомленні «Відкритої Росії».

Експерти «Відкритої Росії» обіцяють відібрати щонайменше п’ять проектів, кожен з яких отримає до 30 мільйонів рублів (470 мільйонів доларів). Почати роботу проекти мають у грудні цього року.

Як заявив Ходорковський російському виданню «РБК», основний жанр роботи схвалених проектів – розслідування у сфері економіки, культури, відносин бізнесу з владою.

Подавати заявки зможуть не тільки журналісти, а й громадські діячі. До запуску проекти працюватимуть в тестовому режимі і публікуватимуть свої роботи в соціальних мережах.

Колишній співвласник компанії ЮКОС Михайло Ходорковський понад 10 років відбув в ув’язненні в Росії за двома кримінальними справами про податкові й інші фінансові порушення, другу з яких правозахисники називають суто політичною. Він залишив Росію після того, як президент Володимир Путін помилував його у грудні 2013 року. Ходорковський живе переважно у Швейцарії і Великобританії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG