Доступність посилання

ТОП новини

НАБУ: від МВС отримали кілька сторінок «чорної бухгалтерії» Партії регіонів


Національне антикорупційне бюро України заявляє про отримання від МВС кількох сторінок так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

Як повідомляє прес-служба бюро, наразі їх вивчають детективи, й згодом ці матеріали можуть бути долучені до справи.

НАБУ також закликає всіх, хто має інформацію, яка може допомогти в розслідуванні справи щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, поділитися нею.

Раніше сьогодні міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про передачу НАБУ кількох оригінальних аркушів так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

Екс-заступник голови Служби безпеки України Віктор Трепак в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня. Україна», опублікованому 28 травня, заявив, що передав до НАБУ документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки низці колишніх і нинішніх високопосадовців. За його словами, йдеться про так звану «чорну бухгалтерію» Партії регіонів із загальними виплатами на суму близько 2 мільярдів доларів.

30 травня Національне антикорупційне бюро України почало розслідування на підставі заяви Трепака про «чорну бухгалтерію» Партії регіонів.

31 травня видання «Українська правда» оприлюднило записи, які нібито свідчать про тіньові витрати Партії регіонів, згідно з якими, у другому півріччі 2012 року через «чорну бухгалтерію» було витрачено 66 мільйонів доларів.

Автори публікації, депутат із «БПП» Сергій Лещенко і головний редактор «Української правди» Севгіль Мусаєва-Боровик, повідомили, що так звану «чорну бухгалтерію» Партії регіонів отримали від анонімного джерела.

XS
SM
MD
LG