Доступність посилання

ТОП новини
15 квітня 2021, Київ 05:15

Сирія: в «повстанській» частині Алеппо розбомбили ще одну лікарню


Сирійські урядові війська під час наступу на «повстанську» частину Алеппо, фото 30 вересня 2016 року

У Сирії в утримуваній супротивниками режиму частині міста Алеппо внаслідок повітряних ударів у суботу була знищена ще одна лікарня.

За даними Сирійського спостережного центру за правами людини, що працює в Лондоні і має інформаторів на місцях, унаслідок удару по лікарні Сахур також загинули не менш ніж дві людини і принаймні 13 були поранені.

Агентство «Ройтерз» повідомляє з посиланням на працівників лікарні, що вона цілком припинила роботу: зруйнована будівля, інфраструктура, обладнання й електрогенератори, працівників і охорони не лишилося.

Чия авіація знищила лікарню – сил режиму Сирії чи його союзниці Росії – не встановлено.

Дамаск за підтримки Москви та інших своїх союзників – Ірану та місцевих і іноземних шиїтських загонів – уже півтора тижня веде наступ на оточену східну частину Алеппо, яку контролюють сили супротивників режиму і в якій живе кількасот тисяч цивільних людей. Цей наступ, у першу чергу повітряні бомбові й ракетні удари сирійської і російської авіації, призвів до загибелі вже сотень мирних мешканців і значних нових руйнувань. У першу чергу ці удари спрямовані проти лікарень та шляхів і інфраструктури постачання оточеної частини міста. Попри широку міжнародну критику, і Дамаск, і Москва заявляють, що не зупинять цього наступу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG