Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 00:33

Замовник убивства Політковської не знайдений – відео «Новой газеты»


Відеокадр зі звернення «Новой газеты» в переддень 10-ї річниці вбивства Анни Політковської

Російське видання «Новая газета» випустила відеозвернення з вимогою знайти замовника вбивства журналістки Анни Політковської. Редакція газети звинувачує слідство у бездіяльності.

Відеозвернення вийшло в переддень 10-ї річниці вбивства. Співробітники видання заявляють, що злочин не розкрито, оскільки слідство не знайшло замовника вбивства. Журналісти вимагають скасувати угоду зі слідством затриманого в 2011 році підполковника міліції Дмитра Павлюченкова. Згідно з домовленістю, він мав назвати ім’я замовника, але так цього і не зробив.

«Те, що ми бачимо у справі про вбивство Бориса Нємцова й те, що зараз відбувається в суді, дуже схоже на нашу справу. Знову ж таки, в суді виконавці та організатори середнього рівня – і жодного слова про замовників», – сказав син Анни Політковської Ілля.

Оглядач «Новой газеты» Анна Політковська була вбита 7 жовтня 2006 року в під’їзді свого будинку в Москві. У 2011 році звинувачення у вбивстві були пред’явлені Лом-Алі Гайтукаєву, братам Джабраїлу та Ібрагіму Махмудовим і Сергію Хаджикурбанову. У 2012 році суд засудив підполковника міліції Дмитра Павлюченкова до 11 років колонії за організацію вбивства. Слідству не вдалося встановити замовника злочину.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG