Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 21:50
Новини | Міжнародні

Замовник убивства Політковської не знайдений – відео «Новой газеты»


Відеокадр зі звернення «Новой газеты» в переддень 10-ї річниці вбивства Анни Політковської

Російське видання «Новая газета» випустила відеозвернення з вимогою знайти замовника вбивства журналістки Анни Політковської. Редакція газети звинувачує слідство у бездіяльності.

Відеозвернення вийшло в переддень 10-ї річниці вбивства. Співробітники видання заявляють, що злочин не розкрито, оскільки слідство не знайшло замовника вбивства. Журналісти вимагають скасувати угоду зі слідством затриманого в 2011 році підполковника міліції Дмитра Павлюченкова. Згідно з домовленістю, він мав назвати ім’я замовника, але так цього і не зробив.

«Те, що ми бачимо у справі про вбивство Бориса Нємцова й те, що зараз відбувається в суді, дуже схоже на нашу справу. Знову ж таки, в суді виконавці та організатори середнього рівня – і жодного слова про замовників», – сказав син Анни Політковської Ілля.

Оглядач «Новой газеты» Анна Політковська була вбита 7 жовтня 2006 року в під’їзді свого будинку в Москві. У 2011 році звинувачення у вбивстві були пред’явлені Лом-Алі Гайтукаєву, братам Джабраїлу та Ібрагіму Махмудовим і Сергію Хаджикурбанову. У 2012 році суд засудив підполковника міліції Дмитра Павлюченкова до 11 років колонії за організацію вбивства. Слідству не вдалося встановити замовника злочину.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG