Доступність посилання

ТОП новини
18 Червень 2018, Київ 03:02

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що США роблять «агресивні кроки», які загрожують національній безпеці Росії.

«Ми стали свідками фундаментальної зміни обставин в тому, що стосується агресивної русофобії, яка зараз є в основі політики США щодо Росії», – сказав Лавров в інтерв’ю, оприлюдненому 9 жовтня на телеканалі «Перший канал».

«Це не просто риторична русофобія, а агресивні кроки, які дійсно завдають шкоди нашим національним інтересам і становлять загрозу для нашої безпеки», – додав Лавров.

Російський міністр згадав про збільшену американську військову присутність уздовж кордонів Росії, розгортання системи ПРО в східній Європі, а також санкції, застосовані щодо Москви за її дії в Україні.

У 2014 році Росія анексувала український Крим. Київ і Захід не визнають цього і вважають півострів й надалі українською територією. Росія ж називає це відновленням історичної справедливості.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

Через російську агресію в Україні Захід запровадив проти Москви низку санкцій, які вже кілька разів продовжували.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG