Доступність посилання

ТОП новини
29 січня 2020, Київ 22:41

Міністр фінансів України повідомив про «продуктивні зустрічі» у Вашингтоні


Міністр фінансів України Олександр Данилюк

Міністр фінансів України Олександр Данилюк назвав «продуктивними» зустрічі, які мав під час щорічних зборів Міжнародного валютного фонду і Світового банку 6 – 9 жовтня у Вашингтоні.

«Зі Світовим банком... ми переглядаємо портфель проектів для України. Частина проектів, застарілих і неактуальних, будемо закривати, звільнятимемо ресурси, щоб інвестувати ці кошти в актуальні проекти, важливі для розвитку економіки України», – сказав Данилюк у своєму відеоблозі в соцмережі Facebook.

«Як завжди, дуже продуктивні і конкретні зустрічі (з керівництвом МВФ – ред.). Ми шукали відповіді, як зробити нашу економіку більш конкурентоспроможною», – відзначив міністр.

Крім того, як зазначив Данилюк, він провів зустрічі з колегами з інших країн, зокрема, з міністром фінансів Німеччини, з яким обговорив механізми найбільш ефективного використання отриманого Україною кредиту на 300 мільйонів євро.

Міністр також повідомив, що керівництво американської митниці має позитивні відгуки щодо затвердженого урядом України минулого тижня антикорупційного законопроекту з регулювання роботи українських митниць.

Крім Данилюка, в складі української делегації до Вашингтона також була голова Національного банку України Валерія Гонтарева разом із заступником Дмитром Сологубом.

3 жовтня в МВФ повідомили, що в разі успішної реалізації програми розширеного фінансування між Україною та Міжнародним валютним фондом держава може отримати від МВФ 1,3 мільярда доларів у 2016 році і майже 5,4 мільярда доларів у 2017 році.

Рада директорів МВФ 15 вересня поточного року завершила другий перегляд програми розширеного фінансування і схвалила виділення третього траншу кредиту обсягом близько 1 мільярда доларів.

Чотирирічну програму розширеного фінансування обсягом понад 17 мільярдів доларів МВФ відкрив для України у березні 2015 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG