Доступність посилання

ТОП новини

Репортаж із фронту на Донбасі отримав визнання на престижному французькому конкурсі


Ілюстраційне фото

Телевізійний репортаж про будні воєнного конфлікту на сході України під назвою «Війна-сука» бельгійського фотографа Віржіні Нґуєн Хоанґ і телеоператора Дастан Альтаїр отримали 1-й приз категорії TV за результатами вибору студентів і ліцеїстів на престижному конкурсі військових кореспондентів Бає-Кальвадос у Франції.

Відео розповідає про солдатів української армії, які воюють проти підтримуваних Росією сепаратистів на фронтах східної України. Головний герой репортажу, Данило – втомлений і побитий війною молодий 19-річний хлопець. Протягом декількох місяців він бореться на передовій лінії поблизу Пісків, у декількох кілометрах від аеропорту Донецька. Тепер він просто хоче одного: повернутися додому. У кінці репортажу виявляється, що Данило теж гине в бою... А ще кілька днів тому він нарікав на те, що не зміг побувати на похороні свого найкращого друга, який загинув від артилерійського снаряду на передовій.

«Ця нагорода є даниною Данилові. Ми не забудемо про тебе, і ми не забуваємо, що в Україні досі триває війна», – прокоментувала Віржіні Нґуєн Хоанґ на своїй сторінці на Facebook.

29-річна бельгійська фотожурналістка Віржіні Нґуєн Хоанґ протягом останніх п’яти років працювала в численних зонах військових конфліктів, зокрема в Газі, Сирії й Україні.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG