Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 01:35

НАЗК просить уряд виділити додаткові 27 мільйонів гривень на обладнання


©Shutterstock

Національне агентство з питань запобігання корупції закликає уряд виділити додатково 27 мільйонів гривень для забезпечення своєї роботи.

«У нас є майнові права на програмну частину, але ми не володіємо апаратною частиною. Тому ми звернулися до Кабміну з тим, щоб вирішити питання про виділення додатково 27 мільйонів гривень для того, щоб придбати дане обладнання», – сказала глава агенції Наталія Корчак на засіданні уряду.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів за запитом НАЗК забезпечити необхідне фінансування.

Національне агентство з питань запобігання корупції запустило систему електронного декларування після деяких зволікань і суперечностей 1 вересня.

Перша спроба запуску, запланована на 15 серпня, зірвалася через відсутність атестата відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій, який не було надано через невідповідність системи вимогам безпеки інформації. Тоді заявили, що електронне декларування запустили, але лише «в тестовому режимі». Відтак систему довелося терміново переробляти, щоб вкластися в новий і вже остаточний термін повноцінного запуску 1 вересня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG