Доступність посилання

ТОП новини

Путін заперечує втручання Москви у президентську кампанію у США


Володимир Путін
Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін відкидає звинувачення щодо втручання Мокви у президентку виборчу кампанію у США, шляхом організації кібератак проти американських політичних організацій, нинішніх і колишніх посадовців.

12 жовтня, під час виступу на форумі «Росія кличе», Путін заявив, що посадовці США «зловживають антиросійською риторикою, яка отруює двосторонні відносини».

«Вони почали цю істерію, заявляючи що [кібератаки] у російських інтересах, але це не має нічого спільного з інтересами Росії», – заявив Володимир Путін, додавши, що метою таких заяв є бажання відволікти увагу американських виборців від реальних речей.

Раніше у Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що звинувачення з боку США про причетність російської сторони до організації хакерських атак на американські політичні організації і окремих осіб не підкріплені конкретними фактами.

7 жовтня США публічно звинуватили Росію в організації низки кібератак на американські політичні організації, а також колишніх і нинішніх чиновників. В офісі директора Національної розвідки США та Міністерстві національної безпеки висловили впевненість, що російська влада керувала розсекречення електронних переписок, зокрема і Національного комітету Демократичної партії.

XS
SM
MD
LG