Доступність посилання

ТОП новини

Резолюція ПАРЄ може як продовжити, так і посилити санкції щодо Росії – Зеркаль 


Олена Зеркаль

У Міністерстві закордонних справ України сподіваються, що резолюція Парламентської асамблеї Ради Європи може посприяти як у продовженні, так і в посиленні санкції щодо Росії через її агресивні дії стосовно України. Про це в ефірі Радіо Свобода заявила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль.

«Сподіваюся, що ця резолюція дасть нам додаткові інструменти надалі в дискусії з європейськими країнами щодо продовження санкцій, а, можливо, й посилення санкцій», – заявила Зеркаль.

Вона також відзначила злагоджену роботу української делегації перед і під час сесії ПАРЄ.


«Вони працювали, як єдина команда. Треба віддати їм належне, що вони проводили цю роботу ще до сесії. Звичайно, додаткові важелі ми ще отримали у зв’язку з цією ситуацією, яка складається на Близькому Сході, в Алеппо, і всі висловлювання Володимира Путіна у ці дні. Все склалося на нашу користь і нарешті ми отримали ту резолюцію, на яку розраховували», – розповіла Олена Зеркаль.

Парламентська асамблея Ради Європи 12 жовтня ухвалила дві резолюції щодо України – про наслідки російської агресії та про права людини на українських територіях, непідконтрольних Києву.Зокрема було ухвалено рішення продовжити покарання для делегації Росії щодо її участі у сесії. У назві резолюції про наслідки російської агресії слова «конфлікт в Україні» замінили на «російську агресію в Україні». Також з ініціативи української делегації у тексті резолюції з’явився абзац про засудження виборів до Держдуми Росії в окупованому Криму. ПАРЄ також висловила стурбованість порушеннями режиму припинення вогню на Донбасі, забороною Меджлісу в Криму, перешкодами для роботи правозахисників і преси.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG